logo

 

 mailtruhlarstvi.hanc@tiscali.cztel+420 732 233 073  Facebook: Truhlářství Hanč


Dveře a obložky z masivního dřeva mají lepší mechanické vlastnosti oproti dveřím laminovaným a dýhovaným. Masivní dveře a obložky jsou pevné a vysoce odolné proti oděrům a mechanické námaze.

Masivní dřevo je krásnější a přirozenější a oproti náhražkám do interiéru vhodnější.. Samozřejmě vzhled dřeva závisí na druhu dřeviny. Liší se strukturou, kresbou, barvou (odstínem), ale i dalšími vlastnostmi (tvrdostí apod.).

Nejčastěji používáme dřeviny: smrk, borovice, dub, buk, javor, jasan, olše

Pokud Vám nevyhovuje lakované dřevo a máte raději tmavší odstíny, můžeme namořit dveře s obložkou do různých barevných odstínů. Spolupracujeme s firmou Milesi.

Obložku opatřujeme silikonovým těsněním. Samozřejmě dveře mohou mít v určité části sklo nebo výplň, na které je vyfrézovaný profil.

Sklo můžete vybírat podle vzorkovníku dle struktury, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Vybrané sklo zakomponujeme do dveří.

Rozměry stavebního otvoru pro obložku

 

 

A Výška: čistá míra od dokončení podlahy (203 cm)

BTloušťka: by měla být ve všech místech stejná

C Šířka: musí bít vždy větší o 10cm než je typický rozměr dveří    

 

Rozměr dveří

60

70

80

90

Rozměr otvoru

70

80

90

100

                                     

Typy dveří

Typydveří slouží jen pro orientaci, jelikož variant dveří je spousta. Pokud jste zde nenašli ty podle svých představ a potřeb, není problém pro Vás navrhnout jiné, které budou odpovídat Vašim požadavkům.

typ

list

© Copyright 2015 - 2023, www.truhlarstvi-vranany.cz, Všechna práva vyhrazena! | Tvorba webových stránek, Absolutus.cz